Women

NAME                    YR.      HOMETOWN/HIGH SCHOOL
Jessy Adams             So.      Minnetonka, Minn./Excelsior
Mollie Bodin            Sr.      Plymouth, Minn./Robbinsdale Armstrong
Allyssa Bosse           So.      Grinnell, Iowa/Grinnell
Sara Bostrom            Fr.      Bloomington, Minn./Kennedy
Sarah Dunbar-Hester     Sr.      St. Paul, Minn./Central
Meghan Frear            Sr.      Plymouth, Minn./Osseo
Kelsey Gray             Fr.      West Lafayette, Ind./William Henry Harrison
Marianne Griffin        Sr.      Cedar Rapids, Iowa/Washington
Jenni Hair              Sr.      Hawthorne Woods, Ill./Lake Zurich
Rebecca Hamlyn          Fr.      Cincinnati, Ohio/Walnut Hills
Carolyn Leach           So.      Onalaska, Wis./Onalaska
Emily Mohr              So.      Sheboygan, Wis./South
Sarah Mohrmann          Sr.      Lake Bluff, Ill./Lake Forest
Chrissie Nelson         Jr.      Vienna, Va./James Madison
Mandy Schlais           Jr.      North Oaks, Minn./Mounds View
Sam Szynskie            Jr.      Two Rivers, Wis./Two Rivers
Marissa Vallette        Sr.      Naperville, Ill./Waubonsie Valley
Hayley Vatch            Jr.      Elmhurst, Ill./York
Tina Wolbers            Jr.      Eden Prairie, Minn./Eden Prairie
Julia Ziege             So.      Madison, Wis./LaFollette
Anna Zuke               Fr.      Highland, Ind./Highland

Men

NAME                    YR.      HOMETOWN/HIGH SCHOOL
Taylor Brengel          Jr.      Milwaukee, Wis./Marquette
Tim Cullen              Sr.      Galesburg, Ill./Galesburg
Kevin Gabrielsen        Fr.      Deerfield, Ill./Deerfield
Adam Gorham             Sr.      Mill Valley, Calif./Vermont Academy
Kyle Griffin            Jr.      Cedar Rapids, Iowa/Washington
James Hustace           Sr.      Kamuela, Hawaii/Hawaii Prep
Nick Johnson            Fr.      Rockford, Ill./Boylan Catholic
Pat Jordan              Sr.      Whitefish Bay, Wis./Whitefish Bay
Nate Kontny             So.      Fort Atkinson, Wis./Fort Atkinson
Adam Krings             Jr.      Cedarburg, Wis./Milwaukee University School
Collin McCanna          Fr.      Appleton, Wis./North
Pat McCrory             Jr.      Racine, Wis./Park
Bryan Rosen             Sr.      Lake Bluff, Ill./Lake Forest
Thomas Watson           Fr.      Milwaukee, Wis./Nicolet
Ben Welden              Sr.      Whitefish Bay, Wis./Whitefish Bay
Matt Yauch              Jr.      Arden Hills, Minn./Mounds View

Head Coach: Dan Lloyd (Millikin 2002, first season)
Assistant Coaches: Curt Beutler, Molly Pein