Women

NAME                    YR.      HOMETOWN/HIGH SCHOOL
Jessy Adams             Sr.      Minnetonka, Minn./Excelsior
Allyssa Bosse           Sr.      Grinnell, Iowa/Grinnell
Sara Bostrom            Jr.      Bloomington, Minn./Kennedy
Jenna Budde             So.      Roscoe, Ill./Boylan Catholic
Yagmur Esemen           Fr.      Taskinkoy, Nicosia, Cyprus/Vermont School
Kelsey Gray             Jr.      West Lafayette, Ind./William Henry Harrison
Rebecca Hamlyn          Jr.      Cincinnati, Ohio/Walnut Hills
Julia Heller            Fr.      Daly City, Calif./Urban School 
Molly Ingram            So.      Topeka, Kan./Seaman
Skylar Kogelschzatz     Jr.      Mount Pleasant, S.C./Wando
Susanna Maiken          So.      Beloit, Wis./Memorial
Emily Mohr              Sr.      Sheboygan, Wis./South
Katie Nelson            So.      Vienna, Va./James Madison
Kaleesha Rajamantri     Sr.      Nedimala, Sri Lanka/Asian International 
Sam Schilsky            Fr.      Pleasantville, N.Y./Byram Hills
Julia Ziege             Sr.      Madison, Wis./LaFollette

Men

NAME                    YR.      HOMETOWN/HIGH SCHOOL
John Bettridge          Sr.      Denver, Colo./East
Peter Brengel           So.      Milwaukee, Wis./Whitefish Bay
David Dulak             So.      Red Wing, Minn./Red Wing
Andy Francis            So.      Grinnell, Iowa/Grinnell
Jake Johnson            Fr.      Des Moines, Iowa/Roosevelt
Nick Johnson            Jr.      Rockford, Ill./Boylan Catholic
Nate Kontny             Sr.      Fort Atkinson, Wis./Fort Atkinson
Collin McCanna          Jr.      Appleton, Wis./North
Peter Mohr              So.      Sheboygan, Wis./South
Tom Smith               So.      Wakefield, R.I./South Kingstown
Caleb Stellmach         Fr.      St. Cloud, Minn./Apollo
Chris Sze               Jr.      Appleton, Wis./North
Robert Toth             Fr.      Mendota Heights, Minn./Sibley
Karl Vogel              So.      Oak Park, Ill./River Forest
Mac Watson              Jr.      River Hills, Wis.

Head Coach: Drew Fleek (South Dakota 2003, second season)
Assistant Coach: Dan Martin
Diving Coach: Erin Blemberg
Team Captains: Allyssa Bosse, Emily Mohr, Nate Kontny, Nick Johnson