Women

NAME                    YR.   HOMETOWN/HIGH SCHOOL
Sarah Bostrom           Sr.   Bloomington, Minn./Kennedy
Jenna Budde             Jr.   Roscoe, Ill./Boylan Catholic
Emily Busam             Fr.   Beloit, Wis./Memorial
Yagmur Esemen           So.   Taskinkoy, Nicosia, Cyprus/Vermont School
Mariel Frost            Fr.   Wilmette, Ill./Hyde School
Hannah Gabriel          Fr.   Elmhurst, Ill./York
Kelsey Gray             Sr.   West Lafayette, Ind./Harrison
Chelsea Hameister       Fr.   Berlin, Wis./Berlin
Becca Hamlyn            Sr.   Cincinnati, Ohio/Walnut Hills
Julia Heller            So.   Daly City, Calif./Urban School 
Molly Ingram            Jr.   Topeka, Kan./Seaman
Dianna Jurand           So.   Shenandoah Junction, W.V./Hagerstown (Md.) St. Maria Goretti
Skylar Kogelschzatz     Sr.   Mount Pleasant, S.C./Wando 
Jennifer Loepfe         Fr.   La Crescent, Minn./La Crescent 
Katie Nelson            Jr.   Vienna, Va./James Madison
Helen Noble             Fr.   St. Louis Park, Minn./St. Louis Park 
Katie Obermiller        Fr.   Wyazata, Minn./Minnetonka 
Emily Owens             So.   Springfield, Va./Robert E. Lee
BreeSean Pittman        Sr.   New Glarus, Wis./New Glarus    
Sam Schilsky            So.   Pleasantville, N.Y./Byram Hills
Deirdre Solymosi        Fr.   Newbury, Ohio/Beaumont School     
India Waller            Fr.   Shorewood, Minn./Minnetonka 
Anna Zuke               Sr.   Highland, Ind./Highland

Men

NAME                    YR.   HOMETOWN/HIGH SCHOOL
Peter Brengel           Jr.   Milwaukee, Wis./Whitefish Bay
Walker Brengel          Fr.   Milwaukee, Wis./Whitefish Bay 
Ted Chritton            Fr.   Singapore/American School
David Dulak             Jr.   Red Wing, Minn./Red Wing 
Evan Flack              Fr.   Edina, Minn./Edina 
Andy Francis            Jr.   Grinnell, Iowa/Grinnell
Cameron Gmehlin         Fr.   Montgomery, Ala./Home schooled
Cory Greguske           Sr.   Germantown, Wis./Germantown 
Matthew Horn            So.   Middleton, Wis./Middleton
Jake Johnson            So.   Des Moines, Iowa/Roosevelt
Nick Johnson            Sr.   Rockford, Ill./Boylan Catholic
Robert Jones            Fr.   La Junta, Colo./La Junta 
Frank Lieberman         Fr.   Elkins Park, Pa./William Penn
Charlie Malchow         Fr.   Minneapolis, Minn./Southwest 
Charlie Mann            Fr.   Denver, Colo./Littleton
Collin McCanna          Sr.   Appleton, Wis./North
Peter Mohr              Jr.   Sheboygan, Wis./South
Marc Pawlus             Jr.   Bartlett, Ill./Bartlett
Tom Smith               Jr.   Wakefield, R.I./South Kingstown
Caleb Stellmach         So.   St. Cloud, Minn./Apollo
Chris Sze               Sr.   Appleton, Wis./North
Robert Toth             So.   Mendota Heights, Minn./Sibley
Johnathan Vanko         So.   Dundee, Ill./Elgin Academy
Patrick Vincent         Fr.   Waunakee, Wis./Waunakee 
Karl Vogel              Jr.   Oak Park, Ill./River Forest
Tom Vogel               Fr.   Oak Park, Ill./River Forest
Mac Watson              Sr.   River Hills, Wis./Nicolet 
Jake Zimmerman          Fr.   Racine, Wis./Prairie School

Head Coach: Drew Fleek (South Dakota 2003, third season)
Diving Coach: Erin Blemberg
Assistant Coaches: Dan Martin, Kyle Griffin
Team Captains: Kelsey Gray, Becca Hamlyn, Nick Johnson, Collin McCanna