Licensed to Lawrence University - WI
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 12/9/2018 05:44 PM
                       Venice Fun in the Sun - 12/9/2018                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Mixed 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lawrence University-WI  'A'                            NT    1:58.97  
     1) Wulfman, Liam L M20             2) Schweickart, Sarah M W21       
     3) Zheng, Emmi A W22               4) Phillips, Charlie M M19        
  2 Lawrence University-WI  'B'                            NT    2:08.20  
     1) Hanson, Alena J W20             2) Serunjogi, Nuwa M19            
     3) Stahl, Max M21                  4) Meyers, Leena M W18            
  3 New College of Florida Club  'A'                       NT    2:42.06  
     1) Newmyer, Miles M                2) Howley, Mairead W              
     3) Weatherwax, Hannah W            4) Pincus, Sarah W                
 
Event 2  Mixed 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wulfman, Liam L           20 Lawrence-WI               NT      25.76  
  2 Goldberg, Tom B           20 Lawrence-WI               NT      28.70  
  3 Newmyer, Miles               NCF                       NT      29.71  
  4 Spalding, Jordan A        21 Lawrence-WI               NT      30.85  
  5 Berg, John                18 Lawrence-WI               NT      31.05  
  6 Duero, Bridget C          20 Lawrence-WI               NT      31.31  
  7 Riggle, Elise C           20 Lawrence-WI               NT      31.69  
  8 Grahs, Mae T              18 Lawrence-WI               NT      31.75  
  9 Hanson, Alena J           20 Lawrence-WI               NT      31.90  
 10 Smith, Maddy              18 Lawrence-WI               NT      32.48  
 
Event 3  Mixed 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lengel, Erin E            19 Lawrence-WI               NT      29.43  
  2 Serunjogi, Nuwa           19 Lawrence-WI               NT      31.46  
  3 Schrag, Ben               18 Lawrence-WI               NT      31.47  
  4 Ritziu, Andrea            18 Lawrence-WI               NT      35.41  
  5 Szablewski, Erin C        19 Lawrence-WI               NT      37.87  
  6 Howley, Mairead              NCF                       NT      49.59  
 
Event 4  Mixed 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Charlie M       19 Lawrence-WI               NT    1:02.97  
  2 Stahl, Max                21 Lawrence-WI               NT    1:03.00  
  3 Schrag, Ben               18 Lawrence-WI               NT    1:04.60  
  4 Soderquist, Laurel R      19 Lawrence-WI               NT    1:09.36  
  5 Marsh, Mandy K            19 Lawrence-WI               NT    1:09.40  
  6 Duero, Bridget C          20 Lawrence-WI               NT    1:10.70  
  7 Newmyer, Miles               NCF                       NT    1:12.69  
  8 Belk, Jack                   NCF                       NT    1:13.55  
  9 Hanson, Alena J           20 Lawrence-WI               NT    1:14.50  
 10 Lund, Annika              20 Lawrence-WI               NT    1:16.51  
 
Event 5  Mixed 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goldberg, Tom B           20 Lawrence-WI               NT      24.25  
  2 Wulfman, Liam L           20 Lawrence-WI               NT      24.47  
  3 Berg, John                18 Lawrence-WI               NT      27.76  
  4 Belk, Jack                   NCF                       NT      28.65  
  5 Riggle, Elise C           20 Lawrence-WI               NT      28.67  
  6 Ritziu, Andrea            18 Lawrence-WI               NT      29.44  
  7 Ohama, Mizuki             20 Lawrence-WI               NT      29.47  
  8 Meyers, Leena M           18 Lawrence-WI               NT      29.51  
  9 Mann, Zoey E              21 Lawrence-WI               NT      30.24  
 10 Statz, Natasha            21 Lawrence-WI               NT      32.50  
 11 Weatherwax, Hannah           NCF                       NT      33.40  
 12 Pincus, Sarah                NCF                       NT      33.50  
 13 Kwan, Rain                   NCF                       NT      43.90  
 
Event 6  Mixed 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schrag, Ben               18 Lawrence-WI               NT      34.91  
  2 Marsh, Mandy K            19 Lawrence-WI               NT      37.40  
  2 Schweickart, Sarah M      21 Lawrence-WI               NT      37.40  
  4 Ohama, Mizuki             20 Lawrence-WI               NT      37.43  
  5 Lund, Annika              20 Lawrence-WI               NT      38.79  
  6 Statz, Natasha            21 Lawrence-WI               NT      43.69  
  7 Szablewski, Erin C        19 Lawrence-WI               NT      44.13  
  8 Howley, Mairead              NCF                       NT      48.65  
 
Event 7  Mixed 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lawrence University-WI  'A'                            NT    1:43.45  
     1) Garcia, Lizzy A W21             2) Serunjogi, Nuwa M19            
     3) Smith, Maddy W18                4) Spalding, Jordan A M21         
  2 Lawrence University-WI  'B'                            NT    1:47.10  
     1) Zheng, Emmi A W22               2) Berg, John M18                 
     3) Lengel, Erin E W19              4) Wulfman, Liam L M20            
  3 Lawrence University-WI  'C'                            NT    1:47.85  
     1) Soderquist, Laurel R W19        2) Schrag, Ben M18                
     3) Mann, Zoey E W21                4) Stahl, Max M21                 
  4 New College of Florida Club  'A'                       NT    2:08.72  
     1) Belk, Jack M                    2) Weatherwax, Hannah W           
     3) Howley, Mairead W               4) Newmyer, Miles M